Senga Sengana
Середньоранній сорт
Неремонтантний сорт, середнього, пізнього терміну дозрівання, виведений в Німеччині в 1956 році.Рослина сильноросла, висока, формує компактний, кулястої форм кущ. Листя темно-зелене, блискуче. Квітки білі, зібрані в компактні багатоквіткові суцвіття. Квітконоси розташовуються на рівні з листям. Ягоди великі без шийки, кулясті. Шкірочка темно-червона, при повному визрівання темно-бордова, блискуча. М'якоть інтенсивного червоного кольору, щільна, соковита, ароматна. Смак ягід солодко-кислий з мускатним відтінком. Ягоди до кінця сезону дрібнішають. Зенга Зенгана відрізняється досить розтягнутим періодом плодоношення.
Умови вирощування. Зимостійкість рослин середня, в малосніжні зими необхідно укриття. Жару витримує погано, падає врожайності та розмір плодів, тому необхідне затінення і інтенсивний полив. У дощові сезони зростає ризик появи захворювань.
Посадка. До складу ґрунту не вимоглива. Відстань між кущами має бути не менше 30 см, а міжряддя - 40-50 см.
Розмноження. Діленням куща, вусами.
Використання. Ягоди підходять для вживання в свіжому вигляді, заморозки і переробки. Сорт досить старий і більше підходить для невеликих господарств, ніж для промислового використання.
Всі сорти>>>