Elsanta
Середньоранній сорт
Опис. Cорт середньо-раннього терміну дозрівання. Виведений у Голландії в 1975-му році шляхом схрещування сортів Gorella і Holiday. Кущі не високі, відкриті, з невеликою кількістю товстих вусів. Листя велике, зеленого кольору з блиском, зморшкувате, увігнуте, опушене. Пагони високі, товсті, розміщеними на них квітконосами. Суцвіття багатоквіткові, розлогі, з квітками середнього розміру. Ягоди великі (40-50г), конусоподібної форми, червоного кольору з глянцевим відливом і чашкою середнього розміру. М'якоть червоного кольору, солодка, з незначною кислинкою, ароматна, без внутрішніх пустот. Насіння жовтуватого кольору.
Умови вирощування. Необхідний регулярний полив без перезволоження. Ельсанта не любить надмірної кількості добрив. Буде досить дворазової підгодівлі - навесні і восени. Сорт зимостійкий, морозостійкий.
Посадка. Висаджувати рекомендується у вересні, після завершення сезону високих температур. Посадку проводять за схемою 30 × 30 см, при кущовому методі - 40 см між рослинами, з відстанню 25-30 см в ряду.
Розмноження. Діленням куща, вусами.
Використання. Ягоди підходять для вживання в свіжому вигляді, заморозки і переробки.
Всі сорти>>>